دستگیری اتباع افغانی، پاکستانی و بنگلادشی در مسیر سفر برای کار در ترکیه

0
196

فرمانده انتظامی مرند در استان اذربایجان شرقی ایران گفت: در بحث تردد اتباع بیگانه مثل افغان، پاکستانی و بنگلادشی  که از منطقه یامچی برای کار به ترکیه می‌روند روزانه یک اکیپ برای پوشش و دستگیری به آن منطقه می‌فرستیم.

 سرهنگ کاظم دهقانی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن بیان این نکته که خبرنگاری یکی از مشاغل سخت هست اما هنوز در جایگاه واقعی خود نیست، اظهار داشت: در شهرستان مرند همکاری خوبی وجود دارد و اخبار و موضوعات شهرستان به خوبی منعکس می‌شوند چراکه رسانه‌ها چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند.

وی افزود: اخبار و اطلاعاتی که در رسانه پخش می‌شود در احساس امنیت تاثیر دارد و برعکس می‌تواند احساس امنیت جامعه را کم کند لذا سعی کنیم نقش مثبت رسانه را بیشتر کنیم و درخواست ما این است که در مباحثی که مربوط به احساس امنیت جامعه هست خط قرمزها را رعایت کرده و قبل از انتشار مطالب از صحت و سقم آن اطلاع لازم کسب شود.

فرمانده انتظامی مرند ادامه داد: در بحث تردد اتباع بیگانه مثل افغان، پاکستانی و بنگلادشی  که از منطقه یامچی ‌برای کار به ترکیه می‌روند روزانه یک اکیپ برای پوشش و دستگیری به آن منطقه می‌فرستیم و هم بخش کلانتری یامچی و هم پلیس امداد و آگاهی در آن منطقه فعالند و کل شهرستان در این موضوع بسیج هستند.

وی در خصوص آمار تماس‌های مردمی با سامانه ۱۱۰ در شهرستان مرند گفت: تعداد تماس‌هایی که در ۵ ماهه اخیر با ۱۱۰ گرفته شده ۱۲۲۸۷ تماس هست که ۷۹۵۶ تماس عملیاتی شده است.

دهقانی با اشاره به حجم بالای ترافیک در معابر مرند گفت: دوربین‌هایی در سطح سهر تعبیه شده و ما از آن طریق نیز اعمال قانون و به آدرس فرد ارسال می‌کنیم.

خروج از نظردهی

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 64 = 74