نجات پسر بچه ربوده شده افغانستانی در اصفهان

0
172

یک پسربچه ۸ ساله مهاجر افغان در خمینی شهر اصفهان از اسارات آدم ربایان نجات یافت،براساس گزارش ها این کودک افغان توسط چند آدم ربا ربوده شده و به مکان نامعلومی در اراک منتقل شده بود، آدم ربایان برای آزادی این پسر بچه حدود ۲۰۰ میلیون تومان از خانواده اش خواسته بودند.

پسربچه هشت ساله ای که از شهرستان خمینی شهر استان اصفهان ربوده شده بود، در عملیات مشترک کارآگاهان پلیس استان های مرکزی و اصفهان، از دست ربایندگان نجات یافت.

سرهنگ “سید نورالدین حسینی” رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره گفت:‌ در پی وقوع یک فقره آدم ربایی پسربچه هشت ساله تبعه افغانستان از شهرستان خمینی شهر استان اصفهان، در روند تحقیقات پلیس سرنخ هایی از انتقال فرد ربوده شده در مکانی نامعلوم در شهرستان اراک به دست آمد.

وی افزود: با اعزام تیمی از کارآگاهان پلیس استان اصفهان به این استان، طی هماهنگی انجام شده با مراجع قضائی، تحقیقات تخصصی برای شناسایی مخفیگاه ربایندگان آغاز شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ربایندگان، مبلغ حدود ۲۰۰ میلیون تومان را از خانواده فرد روبوده شده درخواست کرده بودند که سرانجام در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس، در کمتر از ۲۴ ساعت مخفیگاه آنان در یکی از محله های شهرستان اراک شناسایی شد.

سرهنگ حسینی ادامه داد: در عملیات برنامه ریزی شده، سه متهم اصلی پرونده و پنج نفر از افرادی که در اجرای این نقشه آدم ربایی با آنان همکاری داشتند، دستگیر شدند و پسر بچه هشت ساله نیز که در منزلی مسکونی نگهداری می شد، صحیح و سالم تحویل خانواده اش شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: روند برخورد قانونی با افراد دستگیر شده، با هماهنگی مراجع قضائی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

خروج از نظردهی

Please enter your comment!
Please enter your name here

39 + = 44