کاهش تدابیر امنیتی در فراه / جمع آوری حوزه های پلیس در ” منطقه دهک شهر”

0
198

عضو شورای ولایتی فراه گفت: حوزه های امنیتی در منطقه دهک شهر فراه توسط مقام‌های امنیتی در فراه جمع آوری شده است که جمع شدن این حوزه های امنیتی از این منطقه شهر فراه تهدید جدی علیه امنیت خواهد بود.

«داد الله قانع» عضو شورای ولایتی فراه گفت: حوزه های امنیتی در منطقه دهک شهر فراه توسط مقام‌های امنیتی در فراه جمع آوری شده است، که جمع شدن این حوزه ها از این منطقه تهدید جدی علیه امنیت خواهد بود.

وی افزود: در حال حاضر در این اواخر ولایت فراه شاهد ناامنی‌های مختلف است و نیروهای امنیتی باید برنامه‌های اساسی را در دست داشته باشند تا این تهدید های امنیتی را کاهش دهند اما شاهد کاهش تدابیر امنیتی از سوی مقامات امنیتی در این ولایت هستیم .

اقبال باهر سخنگوی فرمانده پلیس فراه گفت: چندین حوزه از منطقه دهک شهر فراه از سوی این فرماندهی جمع شده است و قرار است تا در آینده  نزدیک حوزه های جدیدی در اطراف شهر فراه برای تامین امنیت ایجاد شود.

شورای ولایتی فراه از افزایش ناامنی‌ها در این ولایت سخت نگران هستند و از مقامات امنیتی در این ولایت می‌خواهند تا عملیات‌های مختلفی را جهت سرکوب طالبان و مخالفین مسلح دولت آغاز کنند از سوی دیگر رئیس شورای ولایتی فراه می‌گوید اگر عملیات های سرکوب طالبان در فصل زمستان صورت نگیرد در فصل گرما وجود این مخالفین و طالبان تهدید جدی علیه امنیت در این ولایت خواهد بود.

خروج از نظردهی

Please enter your comment!
Please enter your name here

53 − = 48